Fonex Şirketler Kadınlar Voleybol Ligi / Program

Grup A

No Saat Maç Detay  
1. Hafta
1 Aralık 2018 Cumartesi
2 17:30 Garanti Teknoloji 0 : 3 KPMG Grup A  
3 20:30 Yapı Kredi Bankası 3 : 0 BP Türkiye Grup A  
2 Aralık 2018 Pazar
5 16:00 Turkcell 1 : 3 Türk Telekom Grup A  
 
2. Hafta
8 Aralık 2018 Cumartesi
7 14:00 Turkcell 3 : 0 BP Türkiye Grup A  
9 18:30 Türk Telekom 3 : 0 KPMG Grup A  
9 Aralık 2018 Pazar
11 15:30 Yapı Kredi Bankası 3 : 0 Garanti Teknoloji Grup A  
 
3. Hafta
15 Aralık 2018 Cumartesi
14 15:30 Yapı Kredi Bankası 3 : 1 Turkcell Grup A  
15 18:30 KPMG 3 : 0 BP Türkiye Grup A  
16 Aralık 2018 Pazar
16 12:30 Türk Telekom 3 : 0 Garanti Teknoloji Grup A  
 
4. Hafta
22 Aralık 2018 Cumartesi
20 17:00 BP Türkiye 3 : 1 Garanti Teknoloji Grup A  
23 Aralık 2018 Pazar
22 14:00 KPMG 1 : 3 Turkcell Grup A  
24 18:30 Yapı Kredi Bankası 0 : 3 Türk Telekom Grup A  
 
5. Hafta
5 Ocak 2019 Cumartesi
25 17:00 Garanti Teknoloji 0 : 3 Turkcell Grup A  
6 Ocak 2019 Pazar
27 14:00 Yapı Kredi Bankası 3 : 2 KPMG Grup A  
29 18:30 BP Türkiye 0 : 3 Türk Telekom Grup A  

Grup B

No Saat Maç Detay  
1. Hafta
1 Aralık 2018 Cumartesi
1 14:30 Vodafone 2 : 3 Borusan Grup B  
2 Aralık 2018 Pazar
4 13:00 Anadolu Sigorta 3 : 0 Opet Grup B  
6 19:00 Eczacıbaşı Topluluğu 3 : 0 QNB Finansbank Grup B  
 
2. Hafta
8 Aralık 2018 Cumartesi
8 15:30 QNB Finansbank 0 : 3 Opet Grup B  
9 Aralık 2018 Pazar
10 12:30 Vodafone 0 : 3 Anadolu Sigorta Grup B  
12 20:00 Eczacıbaşı Topluluğu 3 : 0 Borusan Grup B  
 
3. Hafta
15 Aralık 2018 Cumartesi
13 14:00 Opet 3 : 1 Borusan Grup B  
16 Aralık 2018 Pazar
17 17:00 QNB Finansbank 0 : 3 Anadolu Sigorta Grup B  
18 20:00 Vodafone 0 : 3 Eczacıbaşı Topluluğu Grup B  
 
4. Hafta
22 Aralık 2018 Cumartesi
19 14:00 Vodafone 3 : 0 QNB Finansbank Grup B  
21 20:00 Opet 3 : 0 Eczacıbaşı Topluluğu Grup B  
23 Aralık 2018 Pazar
23 17:00 Borusan 0 : 3 Anadolu Sigorta Grup B  
 
5. Hafta
5 Ocak 2019 Cumartesi
26 18:30 Borusan 3 : 0 QNB Finansbank Grup B  
6 Ocak 2019 Pazar
28 15:30 Vodafone 1 : 3 Opet Grup B  
30 20:00 Anadolu Sigorta 3 : 0 Eczacıbaşı Topluluğu Grup B  

Çeyrek Final

No Saat Maç Detay  
12 Ocak 2019 Cumartesi
32 14:00 Opet 0 : 3 Turkcell Çeyrek Final  
33 15:30 Anadolu Sigorta 2 : 3 KPMG Çeyrek Final  
13 Ocak 2019 Pazar
34 15:30 Yapı Kredi Bankası 3 : 0 Eczacıbaşı Topluluğu Çeyrek Final  
31 17:00 Türk Telekom 3 : 0 Borusan Çeyrek Final  

Yarı Final

No Saat Maç Detay  
19 Ocak 2019 Cumartesi
35 15:00 Türk Telekom 1 : 3 Turkcell Yarı Final  
36 16:30 KPMG 1 : 3 Yapı Kredi Bankası Yarı Final  

 

Not: Yarı Final ve Final günleri için talep alınmamaktadır.

 

*Geçmiş sezonların tüm detaylarına "Lig Tarihi" sayfasından ulaşabilirsiniz...