Şirketler Ligi
Sensormatic

Firma Profili

Sensormatic, 1994'ten beri hayata geçirdiği projelerle sektördeki en büyük portföye ulaşan lider   elektronik güvenlik sistemleri entegratörüdür. Bu uzmanlık ve tecrübeyle geniş bir coğrafyaya yayılmıştır.

Sensormatic, 200 çalışanı ve Türkiye'deki 5 ofisi ile Perakende, Havacılık, Kamu ve  Adalet, Bankacılık ve Finans, Ticari ve Endüstriyel, Enerji, Sağlık, Lojistik, Spor, Turizm ve Otelcilik alanlarında 20.000'den fazla noktada kurulu sistemiyle bölgede lider konumdadır.

Sensormatic, en küçüğünden en büyük ve karmaşık güvenlik talebine, en üst düzeyde   verimli çözümler sunar. Müşterisinin ihtiyacını anladıktan sonra, bu ihtiyaçlara yönelik en iyi çözümleri marka bağımsız olarak entegre eder. Onlarca çözüm ve güçlü, uzman personeliyle her türlü güvenlik   ihtiyacına ileri teknolojiye sahip, yenilikçi ve akıllı sistemleriyle tek kaynaktan eksiksiz cevap verir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını, her yeni gün biraz daha ilerleyen teknolojiye entegre sistemlerle karşılar. Beklentilerin daha talepkar, sistemlerin daha karmaşık olduğu bu ortamda, hataya mahal vermeyen, güvenlik ve rahatlığın hassasça dengelendiği, en son gelişmelere sahip, entegre, kullanıcı dostu, sürdürülebilir, büyüyebilen verimli sistemler kurar. Sensormatic bir Securitas Grup Şirketidir.