Lotto Şirketler Halı Saha Ligi / Program

Grup A

No Saat Maç Detay  
1. Hafta
8 Ekim 2017 Pazar
5 15:00 IBM Türk 2 : 4 Aytemiz Akaryakıt Grup A  
8 16:15 Eltesan Mobil 4 : 1 Halkbank BT Grup A  
10 17:15 Sensormatic 6 : 4 Takeda Grup A  
 
2. Hafta
15 Ekim 2017 Pazar
15 14:00 IBM Türk 2 : 3 Halkbank BT Grup A  
21 17:00 Aytemiz Akaryakıt 2 : 2 Takeda Grup A  
22 17:15 Eltesan Mobil 0 : 6 Sensormatic Grup A  
 
3. Hafta
21 Ekim 2017 Cumartesi
25 13:00 IBM Türk 2 : 5 Eltesan Mobil Grup A  
30 15:15 Sensormatic 1 : 2 Aytemiz Akaryakıt Grup A  
34 17:15 Halkbank BT 6 : 2 Takeda Grup A  
 
4. Hafta
29 Ekim 2017 Pazar
37 13:00 Takeda : IBM Türk Grup A
38 13:15 Halkbank BT : Sensormatic Grup A
39 14:00 Aytemiz Akaryakıt : Eltesan Mobil Grup A

Grup B

No Saat Maç Detay  
1. Hafta
8 Ekim 2017 Pazar
1 13:00 Medtronic 1 : 5 Henkel Grup B  
2 13:15 Marport 8 : 0 Logo Force Grup B  
11 18:00 Decathlon 12 : 3 CVK Hotels & Resort Grup B  
 
2. Hafta
15 Ekim 2017 Pazar
13 13:00 Medtronic 1 : 6 Marport Grup B  
14 13:15 CVK Hotels & Resort 7 : 3 Logo Force Grup B  
23 18:00 Henkel 4 : 4 Decathlon Grup B  
 
3. Hafta
21 Ekim 2017 Cumartesi
28 14:15 CVK Hotels & Resort 2 : 4 Henkel Grup B  
29 15:00 Marport 0 : 1 Decathlon Grup B  
35 18:00 Medtronic 1 : 1 Logo Force Grup B  
 
4. Hafta
29 Ekim 2017 Pazar
43 16:00 Marport : CVK Hotels & Resort Grup B
44 16:15 Decathlon : Medtronic Grup B
45 17:00 Logo Force : Henkel Grup B

Grup C

No Saat Maç Detay  
1. Hafta
8 Ekim 2017 Pazar
6 15:15 Borsa İstanbul 1 : 1 APlus Grup C  
7 16:00 GlaxoSmithKline 5 : 1 Logo Tiger Grup C  
12 18:15 Ergo 2 : 7 NN Hayat ve Emeklilik Grup C  
 
2. Hafta
15 Ekim 2017 Pazar
18 15:15 Borsa İstanbul 5 : 1 Ergo Grup C  
19 16:00 GlaxoSmithKline 1 : 0 APlus Grup C  
20 16:15 Logo Tiger 2 : 9 NN Hayat ve Emeklilik Grup C  
 
3. Hafta
21 Ekim 2017 Cumartesi
27 14:00 Ergo 5 : 3 Logo Tiger Grup C  
33 17:00 GlaxoSmithKline 4 : 3 Borsa İstanbul Grup C  
36 18:15 APlus 2 : 7 NN Hayat ve Emeklilik Grup C  
 
4. Hafta
29 Ekim 2017 Pazar
46 17:15 NN Hayat ve Emeklilik : GlaxoSmithKline Grup C
47 18:00 Logo Tiger : Borsa İstanbul Grup C
48 18:15 APlus : Ergo Grup C

Grup D

No Saat Maç Detay  
1. Hafta
8 Ekim 2017 Pazar
4 12:00 Baxter 2 : 3 Roche Diagnostics Grup D  
3 14:00 QNB Finansbank 6 : 2 MetLife Grup D  
9 17:00 Albaraka Türk 6 : 1 Odeabank Grup D  
 
2. Hafta
15 Ekim 2017 Pazar
16 14:15 MetLife 3 : 2 Baxter Grup D  
17 15:00 QNB Finansbank 1 : 5 Albaraka Türk Grup D  
24 18:15 Odeabank 6 : 3 Roche Diagnostics Grup D  
 
3. Hafta
21 Ekim 2017 Cumartesi
26 13:15 Roche Diagnostics 2 : 5 QNB Finansbank Grup D  
31 16:00 MetLife 0 : 4 Albaraka Türk Grup D  
32 16:15 Odeabank 9 : 1 Baxter Grup D  
 
4. Hafta
29 Ekim 2017 Pazar
40 14:15 QNB Finansbank : Odeabank Grup D
41 15:00 MetLife : Roche Diagnostics Grup D
42 15:15 Albaraka Türk : Baxter Grup D

2017 sezonu ilk dört hafta programı yayındadır... Geçmiş sezonların sonuçlarına "liste ikonu"nun altında yer alan "Lig Tarihi" sayfalarından ulaşabilirsiniz...