Futbol Şölenine Davetlisiniz

Futbol Şölenine Davetlisiniz
10.05.2017

Lotto Şirketler Futbol Ligi Oğuz Uğurlu Sezonu’nun en iyi 4 takımının taçlandırılacağı final şölenimiz 14 Mayıs Pazar günü yapılacak...

Lotto Şirketler Futbol Ligi final şöleni, geçen yılın şampiyon ekibi TEB ile bu yılın çıkış yapan takımı Turkcell arasında oynanacak bronz madalya mücadelesiyle başlayacak. Saatler 17:00'yi gösterdiğinde nefeslerin tutulacağı final maçı için iki güçlü takım sahaya çıkacak. Bankacıların derbisinde Türkiye İş Bankası ve Garanti Bankası takımları bir kez daha kupaya ulaşmak için karşı karşıya gelecekler. Bu maçın bitiş düdüğünün ardından 14. sezon ödül töreni ile son bulacak...

Bu iki enfes maçı izlemek üzere Lotto Şirketler Futbol Ligi Oğuz Uğurlu Sezonu Final Şöleni'ne tüm futbol severleri bekliyoruz.

14 Mayıs 2017 Pazar
15:30 TEB - Turkcell (Üçüncülük)
17:00 Türkiye İş Bankası - Garanti Bankası (Final)
18:30 Ödül Töreni

Önemli Hatırlatmalar
* Tüm seyircilerimizden beklentimiz tribünleri doldurmaları, takımlarını sonuna kadar desteklemeleri ve sonuç ne olursa olsun kendi oyuncularını ve rakibi alkışlamalarıdır. Spor dünyasından ünlü isimlerin bizlerle birlikte olacağı bu keyifli günde ıslıklama, yuhalama ve küfür vs. sportmenlik dışı davranışlar kurumların marka değerleriyle bağdaşmaz ve final şölenine yakışmaz.
* Tribünlere dışarıdan yiyecek içecek getirilmemelidir.
* Tribünlerde meşale ve türevi yanıcı, patlayıcı cisimler kesinlikle yasaktır.
* Final Şöleni boyunca tanımlı kişiler dışında kimse teknik alanlara içine alınmayacaktır. Lütfen bu konuda ısrar etmeyiniz.
Takımlarımıza canı gönülden başarılar dileriz...