Program 2018

Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi 2018 Programı

Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi

7 Ekim 2018 Pazar

Saat

Saha

A Takımı

Skor

B Takımı

Grup

Maç No

14:00

1

Borusan

17

-

14

Koton - 1

B

1

2

Michelin

26

-

14

Hareket

B

2

14:20

1

ABB

19

-

9

Dormakaba

D

3

2

Mavi

15

-

4

Koton - 2

D

4

14:40

1

Borusan

12

-

7

Hareket

B

5

2

Koton - 1

7

-

10

Michelin

B

6

15:00

1

Aydınlı

11

-

6

Koton - 2

D

7

2

ABB

19

-

13

Mavi

D

8

15:20

1

Borusan

20

-

14

Michelin

B

9

2

Hareket

10

-

9

Koton - 1

B

10

15:40

1

Dormakaba

9

-

20

Mavi

D

11

2

Aydınlı

8

-

21

ABB

D

12

16:00

1

Arçelik

27

-

6

Güreli

F

13

2

CK Enerji

8

-

14

Michael Page

F

14

16:20

1

Koton - 2

10

-

22

ABB

D

15

2

Dormakaba

7

-

13

Aydınlı

D

16

16:40

1

Arçelik

23

-

13

Michael Page

F

17

2

Güreli

9

-

7

CK Enerji

F

18

17:00

1

Mavi

9

-

5

Aydınlı

D

19

2

Koton - 2

11

-

4

Dormakaba

D

20

17:20

1

Arçelik

25

-

5

CK Enerji

F

21

2

Michael Page

17

-

7

Güreli

F

22

Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi

13 Ekim 2018 Cumartesi

Saat

Saha

A Takımı

Skor

B Takımı

Grup

Maç No

14:00

1

DHL Express

21

-

15

Medianova

A

23

2

Mapfre Sigorta

10

-

6

Deutsche Messe

A

24

14:20

1

Otis

6

-

13

Mey | Diageo - 1

I

25

2

GSK - 1

9

-

14

Medtronic - 2

I

26

14:40

1

DHL Express

31

-

6

Deutsche Messe

A

27

2

Medianova

16

-

11

Mapfre Sigorta

A

28

15:00

1

Otis

5

-

10

Medtronic - 2

I

29

2

Mey | Diageo - 1

11

-

14

GSK - 1

I

30

15:20

1

DHL Express

30

-

7

Mapfre Sigorta

A

31

2

Deutsche Messe

10

-

21

Medianova

A

32

15:40

1

Otis

18

-

21

GSK - 1

I

33

2

Medtronic - 2

6

-

14

Mey | Diageo - 1

I

34

16:00

1

Takeda

15

-

7

Medtronic - 1

C

35

2

MSD

19

-

14

Mey | Diageo - 2

C

36

16:20

1

Decathlon

37

-

9

Alkataş

H

37

2

BKM

13

-

10

Eczacıbaşı Askaynak

H

38

16:40

1

GSK - 2

8

-

11

Mey | Diageo - 2

C

39

2

Takeda

13

-

14

MSD

C

40

17:00

1

SOCAR Türkiye

16

-

10

Eczacıbaşı Askaynak

H

41

2

Decathlon

18

-

12

BKM

H

42

17:20

1

Medtronic - 1

9

-

11

MSD

C

43

2

GSK - 2

5

-

11

Takeda

C

44

17:40

1

Alkataş

11

-

23

BKM

H

45

2

SOCAR Türkiye

8

-

18

Decathlon

H

46

18:00

1

Mey | Diageo - 2

4

-

11

Takeda

C

47

2

Medtronic - 1

8

-

10

GSK - 2

C

48

18:20

1

Eczacıbaşı Askaynak

9

-

37

Decathlon

H

49

2

Alkataş

17

-

18

SOCAR Türkiye

H

50

18:40

1

MSD

11

-

9

GSK - 2

C

51

2

Mey | Diageo - 2

7

-

13

Medtronic - 1

C

52

19:00

1

BKM

10

-

19

SOCAR Türkiye

H

53

2

Eczacıbaşı Askaynak

21

-

13

Alkataş

H

54

Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi

14 Ekim 2018 Pazar

Saat

Saha

A Takımı

Skor

B Takımı

Grup

Maç No

14:00

1

QNB Finansbank

22

-

11

Aksigorta - 2

E

55

2

Şişecam

11

-

14

Sandoz - 2

E

56

14:20

1

Sandoz - 1

18

-

9

Softtech

J

57

2

LeasePlan

17

-

25

Aksigorta - 1

J

58

14:40

1

QNB Finansbank

19

-

17

Sandoz - 2

E

59

2

Aksigorta - 2

6

-

12

Şişecam

E

60

15:00

1

Sandoz - 1

23

-

16

Aksigorta - 1

J

61

2

Softtech

20

-

19

LeasePlan

J

62

15:20

1

QNB Finansbank

13

-

16

Şişecam

E

63

2

Sandoz - 2

19

-

13

Aksigorta - 2

E

64

15:40

1

Sandoz - 1

20

-

6

LeasePlan

J

65

2

Aksigorta - 1

25

-

9

Softtech

J

66

16:00

1

DenizBank

17

-

15

Index Grup

G

67

2

Fujifilm

12

-

20

BNP Paribas Cardif

G

68

16:30

1

GittiGidiyor

14

-

17

BNP Paribas Cardif

G

69

2

DenizBank

25

-

4

Fujifilm

G

70

17:00

1

Index Grup

21

-

15

Fujifilm

G

71

2

GittiGidiyor

12

-

30

DenizBank

G

72

17:30

1

BNP Paribas Cardif

10

-

28

DenizBank

G

73

2

Index Grup

15

-

9

GittiGidiyor

G

74

18:00

1

Fujifilm

5

-

20

GittiGidiyor

G

75

2

BNP Paribas Cardif

18

-

19

Index Grup

G

76

Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi

20 Ekim 2018 Cumartesi Playoff Programı

Saat

Saha

A Takımı

Skor

B Takımı

Tur

Maç No

14:00

1

(A1) DHL Express

 

-

 

GittiGidiyor (2. En İyi 4)

2.tur

77

2

(H2) SOCAR Türkiye

 

-

 

GSK - 1 (I2)

2.tur

78

14:20

1

(D1) ABB

 

-

 

QNB Finansbank (E3)

2.tur

79

2

(G1) DenizBank

 

-

 

Medtronic - 1 (C3)

2.tur

80

14:40

1

(C1) MSD

 

-

 

BNP Paribas Cardif (G3)

2.tur

81

2

(J2) Aksigorta - 1

 

-

 

Aydınlı (D3)

2.tur

82

15:00

1

(F2) Michael Page

 

-

 

Michelin (B2)

2.tur

83

2

(E1) Sandoz - 2

 

-

 

Mapfre Sigorta (A3)

2.tur

84

15:20

1

77 no'lu maç galibi

 

-

 

78 no'lu maç galibi

3.tur

85

2

79 no'lu maç galibi

 

-

 

80 no'lu maç galibi

3.tur

86

15:40

1

81 no'lu maç galibi

 

-

 

82 no'lu maç galibi

3.tur

87

2

83 no'lu maç galibi

 

-

 

84 no'lu maç galibi

3.tur

88

16:00

1

(F1) Arçelik

 

-

 

Softtech (J3)

2.tur

89

2

(E2) Şişecam

 

-

 

Index Grup (G2)

2.tur

90

16:20

1

(A2) Medianova

 

-

 

Medtronic - 2 (I3)

2.tur

91

2

(H1) Decathlon

 

-

 

Hareket (B3)

2.tur

92

16:40

1

(B1) Borusan

 

-

 

BKM (H3)

2.tur

93

2

(I1) Mey | Diageo - 1

 

-

 

Güreli (F3)

2.tur

94

17:00

1

(C2) Takeda

 

-

 

Mavi (D2)

2.tur

95

2

(J1) Sandoz - 1

 

-

 

GSK - 2 (1. En İyi 4)

2.tur

96

17:20

1

89 no'lu maç galibi

 

-

 

90 no'lu maç galibi

3.tur

97

2

91 no'lu maç galibi

 

-

 

92 no'lu maç galibi

3.tur

98

17:40

1

93 no'lu maç galibi

 

-

 

94 no'lu maç galibi

3.tur

99

2

95 no'lu maç galibi

 

-

 

96 no'lu maç galibi

3.tur

100

Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi

21 Ekim 2018 Pazar Playoff Programı

Saat

Saha

A Takımı

Skor

B Takımı

Tur

Maç No

14:00

 

Erkekler ve Kadınlar 3 Sayı Yarışması

 

 

14:20

1

85 no'lu maç galibi

 

-

 

86 no'lu maç galibi

Ç.F.

101

2

87 no'lu maç galibi

 

-

 

88 no'lu maç galibi

Ç.F.

102

14:40

1

Eczacıbaşı

 

-

 

Sandoz

Kadınlar

103

2

QNB Finansbank

 

-

 

Softtech

Kadınlar

104

15:00

1

97 no'lu maç galibi

 

-

 

98 no'lu maç galibi

Ç.F.

105

2

99 no'lu maç galibi

 

-

 

100 no'lu maç galibi

Ç.F.

106

15:20

1

103 no'lu maç galibi

 

-

 

104 no'lu maç mağlubu

Kadınlar

107

2

104 no'lu maç galibi

 

-

 

103 no'lu maç mağlubu

Kadınlar

108

15:40

1

101 no'lu maç galibi

 

-

 

102 no'lu maç galibi

Y.F.

109

2

105 no'lu maç galibi

 

-

 

106 no'lu maç galibi

Y.F.

110

16:00

1

103 no'lu maç mağlubu

 

-

 

104 no'lu maç mağlubu

Kadınlar

111

2

103 no'lu maç galibi

 

-

 

104 no'lu maç galibi

Kadınlar

112

16:20

1

109 no'lu maç mağlubu

 

-

 

110 no'lu maç mağlubu

3.lük

113

16:40

1

109 no'lu maç galibi

 

-

 

110 no'lu maç galibi

Final

114

 

03.10.2018